O nas

Czy wiesz że?

Osób mieszkających w niedogrzanych domach ma zdiagnozowane infekcje górnych dróg oddechowych.
Budynków jednorodzinnych o niskim standardzie energetycznych oraz przestarzałym systemie grzewczym jest odpowiedzialna za powstawanie smogu i złą jakość powietrza zewnętrznego w Polsce.
Wynosi oszczędność energii przy dobrze wykonanej izolacja elewacji, dachu oraz podłogi na gruncie.
Redukcji zużycia energii można uzyskać przy podstawowej modernizacja polskiego domu jednorodzinnego wybudowanego w latach 80.

Poznaj nas!

Web Developer

Mózgiem i rękami firmy Audytorka jestem ja – Katarzyna Giska. Sama niedawno remontowałam swój dom i wiem czym jest troska o zapewnienie komfortu swojej rodzinie. Jestem mgr inż. Inżynierii Środowiska, tytuł otrzymałam na Politechnice Warszawskiej. Podczas studiów i licznych praktyk zawodowych umiłowałam sobie tematykę komfortu termicznego i poprawy jakości życia nie tylko jeśli chodzi o dom i instalacje.

Web Developer

Z uporem maniaka przeglądam metki ubrań eliminując z garderoby mojej rodziny akryl i poliester. Dzięki moim studiom zafascynowała mnie tematyka odnawialnych źródeł energii. Moim konikiem stały się domy energooszczędne i pasywne, którym poświęciłam moją pracę magisterką. Na bazie projektu domu, w którym teraz mieszkam stworzyłam projekt domu energooszczędnego i pasywnego. Dodatkowo stworzyłam analizę porównawczą wszystkich rodzajów źródeł energii. Posiadam uprawnienia audytora efektywności energetycznej. Dodatkowo należę do Zrzeszenia Audytorów energetycznych, mój nr członkowski 2078 oraz do IBPSA-POLAND (Stowarzyszenie Symulacji Procesów Fizycznych w Budynkach).